Medewerkers

Directie

Peter Berveling - algemeen directeur
Henk Westerduin - commercieel directeur
Michiel Schmitz - financieel directeur
Cees Schouten - technisch directeur

 

Rayon Zuid-Nederland

Max van Hoek accountmanager E m.vanhoek@geostick.nl T 06 - 83 97 22 96
Ralph Scheffer verkoop binnendienst E r.scheffer@geostick.nl T 0297 - 51 45 48
Marieke Tock verkoop binnendienst E m.tock@geostick.nl T 0297 - 51 41 41
Teun van Gulik verkoop binnendienst E t.vangulik@geostick.nl T 0297 - 51 45 45
Gönül Bouyahi verkoop binnendienst E g.bouyahi@geostick.nl T 0297 - 51 45 41
Robert Verhaar verkoop binnendienst E r.verhaar@geostick.nl T 0297 - 51 45 46

 

Rayon Noord-Holland/Zuid-Holland

Peter van Dommelen accountmanager E p.vandommelen@geostick.nl T 06 - 53 15 06 44
Ellen Blansert verkoop binnendienst E e.blansert@geostick.nl T 0297 - 51 91 67
Barbara Maissan verkoop binnendienst E b.maissan@geostick.nl T 0297 - 51 41 51
Martin Pronk verkoop binnendienst E m.pronk@geostick.nl T 0297 - 51 45 43
       
       

Rayon Oost-Nederland/Flevoland

Dominicus Fennema acountmanager E d.fennema@geostick.nl T 06 - 23 99 96 14
Ralph Scheffer verkoop binnendienst E r.scheffer@geostick.nl T 0297 - 51 45 48
Marieke Tock verkoop binnendienst E m.tock@geostick.nl T 0297 - 51 41 41
Teun van Gulik verkoop binnendienst E t.vangulik@geostick.nl T 0297 - 51 45 45
Gönül Bouyahi verkoop binnendienst E g.bouyahi@geostick.nl T 0297 - 51 45 41
Robert Verhaar verkoop binnendienst E r.verhaar@geostick.nl T 0297 - 51 45 46


 

Machineafdeling

Jan van der Wiel technisch manager E j.vanderwiel@geostick.nl T 0297 - 51 41 52
Marcel Bosman service planner E m.bosman@geostick.nl T 0297 - 51 41 56
Ruscha de Jong verkoop binnendienst E r.dejong@geostick.nl T 0297 - 51 41 55

 

Verkoop binnendienst specifieke accounts

Ellen van Schie New Business Developer E e.vanschie@geostick.nl T 0297 - 51 41 42
Chantal van Eijk verkoop binnendienst E c.vaneijk@geostick.nl T 0297 - 51 45 47
Edith van Vliet verkoop binnendienst E e.vanvliet@geostick.nl T 0297 - 51 45 42
Reinder Tijsma verkoop binnendienst E r.tijsma@geostick.nl T 0297 - 51 45 43
Peter Schuurman verkoop binnendienst E p.schuurman@geostick.nl T 0297 - 51 41 45
Dicky Noij verkoop binnendienst E d.noij@geostick.nl T 0297 - 51 41 49

 

Manager service en kwaliteit

Cécile Nissen manager service en kwaliteit E c.nissen@geostick.nl T 0297 - 51 45 25